Flos Lampa wisząca Skynest S

Już od 14 089,00 zł
Dostawa: ok. 4-6 tygodni
SKU
FL F6392035-1
Skynest, w tłumaczeniu definiowany jako Podniebne Gniazdo to innowacyjny, ekstrawagancki, niepowtarzalna lampa wisząca, której rolą jest nie tylko oświetlać, ale i dekorować wnętrza w blasku dnia. Jego wyróżnikiem pozostaje półkolista kopuła, którą tworzą układające się w efektowną, tkaną sieć elementy świecące i ciemne, co może przypominać zawieszone pod sufitem gniazdo. Dla jeszcze bardziej nietuzinkowego efektu w modelu tym zastosowano recyklingowany poliester, którym pokryto delikatne rdzeniowe struktury (rurki). Dolną część kopuły zamyka natomiast aluminiowy pierścień, utrzymujący całą konstrukcję na miejscu dzięki prostemu systemowi zatrzaskowemu.

Elementy świecące są zasilane specjalnymi, umieszczonymi w górnej części abażuru mikrozłączami i pokryte dwukolorową siatką od zewnątrz. Od strony wewnętrznej, w celu zagwarantowania jak najlepszej emisji światła ledowego, pozostają natomiast białe. Lampa posiada dodatkowo wbudowany system balansowania na górze kopuły. Umożliwia on regulowanie jej ułożenia z zachowaniem równowagi, co zapewnia perfekcyjną stabilność oświetlenia.

Skynest to jedyny w swoim rodzaju projekt świetlny, który pozostanie w centrum zainteresowania i uwagi bez względu na porę. Dostępny w czterech kolorach do wyboru (antracyt, czerwień, niebieski, migdałowy), wspaniale wkomponuje się w różne przestrzenie mieszkalne i publiczne.
Oferta
Description
Więcej informacji
Kraj Włochy
Producent Flos
Materiał nylon / tkanina / metal / szkło
Kolor czerwony
Trzonek Moduł LED
Moc 78W
Barwa światła 3500K
Moc źródła światła w lumenach 2001
Klasa szczelności IP20
Kod F6392035
Szerokość 90,4 cm
Wysokość 21,3 cm
Search engine powered by ElasticSuite