Osprzęt elektroinstalacyjny to integralna cześć każdej instalacji. Gniazda, włączniki, ściemniacze czy gniazda antenowe to podstawowe mechanizmy, z których korzysta każdy. Coraz częściej używane radia, stacje dokujące, sterowniki do ogrzewania czy videodomofony – systemy inteligentnego domu to przyszłość dostępna dla każdego. Poza swoją podstawową funkcją osprzęt powinien również pasować do stylu pomieszczenia, tutaj na pomoc przyjdzie ekspozycja salonu Luminosfery. Najnowsze i najpopularniejsze linie włączników wiodących producentów, pełne doradztwo w zakresie doboru osprzętu. Pomoc na miejscu i online. W ofercie Luminosfery dostępna jest pełna gama produktów poniższych producentów.

Legrand with NETATMO - system bezprzewodowego zarządzania automatyką domową umożliwiający sterowanie urządzeniami domowymi za pomocą aplikacji na smartfonie, głosu i kontaktów. Instalacja systemu jest łatwa, intuicyjna, nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej oraz może być rozbudowywana stopniowo. System może być stosowany w budownictwie każdego rodzaju, zarówno mieszkaniowym, jak i komercyjnym i przemysłowym.


Gira to niemiecka precyzja, niezawodna jakość, bardzo dobra cena i najnowsze wzornictwo. Inteligentna technika domowa w wersji z tworzywa, szkła, metalu, a nawet sklejki. Dla każdego coś odpowiedniego. Pełna gama kolorystyczna i doskonale dopracowany design. Szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny sprawiają, że jest osprzęt marki Gira jest jednym z chętniej wybieranych produktów.


Jung to firma z ponad stuletnią tradycją. Najbogatsza oferta inteligentnego zarządzania domem, niezwykły design, najlepsze materiały, ramki i włączniki o jakich marzy każdy. Jung to prawdziwy wyznacznik trendów i funkcjonalności. KNX nie ma przed nimi tajemnic, a możliwości jakie daje nam osprzęt zadziwiają każdego.Berker należący do Hager Group to kolejny niemiecki producent, który gości w naszym salonie. Niemal stuletnia tradycja pozwoliła na dopracowanie do perfekcji produkcji systemów elektrycznych. Jakość idąca w parze z ceną oraz design wpisujący się w aktualne trendy sprawiają, że kolekcje Berkera to prawdziwe bestsellery wśród osprzętu elektroinstalacyjnego. Proste wzornictwo, podstawowe materiały i kolory, a do tego jedna platforma mechanizmów – najbardziej przyjazne systemy dla każdego użytkownikaKontakt Simon SA to jedyny producent z długą polską historią. Nieprzerwalnie od 1921 roku tworzą podzespoły elektryczne w fabrykach w Czechowicach. Niezwykle bogata i kolorowa oferta daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Kontakt Simon to ciekawe wzornictwo i pewna jakość, a rozbudowana oferta daje możliwość wyboru zarówno wersji premium, jak i bardziej budżetowych rozwiązań.Legrand to światowy koncern przemysłu elektrycznego. Od 1996 roku obecny w Polsce i zdobywający coraz większe zaufanie wśród klientów. Legrand to marka wybierana przez klientów oczekujących różnorodności i braku nudy. Mnogość materiałów, kolorów i struktur sprawia, że w ofercie osprzętu elektroinstalacyjnego tej marki każdy znajdzie coś dla siebie.W przypadku zainteresowania produktami z kategorii osprzętu prosimy o kontakt z biurem sprzedaży lub z salonem stacjonarnym.
Search engine powered by ElasticSuite