Lampy stołowe

Lampy stołowe to rodzaj oświetlenia, którego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Towarzyszą nam już od najmłodszych lat w postaci choćby niezbędnych do pracy i nauki lamp biurkowych. Obecnie oświetlenia nie postrzega się jednak tylko i wyłącznie przez pryzmat użyteczności, ale i innych cech. W XXI wieku lampy, w tym lampy stołowe są także jednym z kluczowych elementów dekoracyjnych każdego wnętrza. Przygotowując ofertę lamp stołowych, kierowaliśmy się dlatego ich funkcjonalnością oraz designem. Luminosfera to wyjątkowe miejsce, w którym na klientów czekają produkty o nietuzinkowym wyglądzie, wykonane w jakości premium. Od lat spełniamy oczekiwania wszystkich entuzjastów i kreatorów oświetlenia, którzy doceniają jego potencjał w zakresie wpływu na estetykę i sposób postrzegania przestrzeni.

Lampy stołowe o różnym zastosowaniu
Zaletą lamp stołowych jest ich wszechstronność. Wiele modeli dostępnych w naszym sklepie odnajduje się doskonale w różnych zastosowaniach, czym zdobywają odpowiednio większą sympatię klientów ceniących produkty wielofunkcyjne. Przykładem takiego oświetlenia będą lampy stołowe, które możemy wykorzystać w pracy przy biurku, do tworzenia nastroju w pomieszczeniu po zachodzie słońca, a także jako jedną z ozdób wnętrza. Lampy stołowe pomogą nam dlatego w aranżacji każdego pokoju. Warto wygospodarować na nie miejsce w salonie, sypialni, biurze, przedpokoju oraz pokoju młodzieżowym. Idealnym miejscem na lampkę stołową będzie wspomniane już biurko, toaletka, szafka nocna, czy parapet. Oświetlenie stołowe to ponadto znakomity i jeden z najczęściej wybieranych elementów dekoracji komody. W towarzystwie wazonu z kwiatami, gramofonu, czy ozdobnych figurek każda z naszych stylowych i eleganckich lamp stołowych stworzy piękną, przyciągającą wzrok kompozycję.

Eleganckie lampy stołowe o wielu twarzach
Jeżeli mielibyśmy opisać jednym słowem kolekcję lamp stołowych dostępną w naszym sklepie internetowym, bez wątpienia byłaby to „różnorodność”. Ogromny wybór rozmaitego pod względem designu, wielkości, funkcji, wybarwienia oraz użytych materiałów oświetlenia uzupełniającego! Wśród prezentowanych modeli nasi klienci znajdą zarówno nowoczesne lampy stołowe o minimalistycznym designie, jak i prawdziwe unikaty. Niepowtarzalne lampy o finezyjnych, ciekawych formach, intrygujących zdobieniach, efektownych detalach oraz wyjątkowych kolorach. Nawiązujące do stylistyki retro, orientalnej, japońskiej, skandynawskiej. Dominującym wybarwieniem pozostaje czerń, biel, mosiądz i złoto występujące w otoczeniu m.in. turkusu, oliwkowej zieleni, rubinu, błękitu, czy kobaltu. Asortyment Luminosfery znany jest także ze swojej najwyższej jakości. Metal, stal, szkło, mosiądz, naturalne drewno – to jedne z najczęściej wykorzystywanych do produkcji lamp stołowych materiałów. Poza trwałością nie sposób nie dostrzec również ich wyjątkowych walorów estetycznych, które w wielu przypadkach eliminują potrzebę stosowania dodatkowych zdobień.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-48 z 346

Ustaw kierunek malejący
 1. KDLN Lampa stołowa Tatu
  Już od 4 019,00 zł
 2. KDLN Lampa stołowa Lanna
  Już od 2 591,00 zł
 3. KDLN Lampa stołowa Kushi XL
  Już od 3 279,00 zł
 4. KDLN Lampa stołowa Kushi
  Już od 1 375,00 zł
 5. It's About RoMi Lampa stołowa Verona
  Już od 479,00 zł
 6. It's About RoMi Lampa stołowa Reykjavik T25
  Już od 898,00 zł
 7. It's About RoMi Lampa stołowa Reykjavik T20
  Już od 749,00 zł
 8. It's About RoMi Lampa stołowa Porto L
  Już od 699,00 zł
 9. It's About RoMi Lampa stołowa Perth
  Już od 369,00 zł
 10. It's About RoMi Lampa stołowa Reykjavik
  Już od 898,00 zł
 11. Carpyen Lampa stołowa Kelly
  Już od 2 103,00 zł
 12. Vibia Lampa stołowa Pin - 1655
  Już od 2 512,00 zł
 13. Vibia Lampa stołowa Pin - 1650
  Już od 2 432,00 zł
 14. Axolight Lampa stołowa Orchid
  Już od 2 633,00 zł
 15. New Works Lampa stołowa Kizu
  Już od 1 504,00 zł
 16. New Works Lampa stołowa bezprzewodowa Tense
  Już od 2 099,00 zł
 17. New Works Lampa stołowa bezprzewodowa Kizu
  Już od 1 001,00 zł
 18. Flos Lampa stołowa Snoopy
  Już od 5 204,00 zł
 19. Flos Lampa stołowa Oblique
  Już od 1 819,00 zł
Strona
na stronę
Search engine powered by ElasticSuite