Dział Techniki Świetlnej to nie tylko projektowanie. Dział zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie projektowania oświetlenia i dostarczania sprzętu oświetleniowego.
Nasz zespół to grono profesjonalistów posiadających bogate doświadczenie w kreowaniu pomysłów związanych z niecodziennym oświetleniem wnętrz oraz obszarów zewnętrznych. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów, architektów i wykonawców chcących oświetlić obiekty użyteczności publicznej, ośrodki zdrowia, obiekty mieszkaniowe, punkty handlowo-usługowe, galerie, sklepy wielkopowierzchniowe, hale produkcyjne, magazyny, rezydencje prywatne i inne.
W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie w zakresie doboru opraw oświetleniowych i źródeł światła. Możemy pochwalić się realizacjami prestiżowych inwestycji w technologii LED. W przypadku projektów z mniejszym budżetem dobierzemy optymalne rozwiązanie z wykorzystaniem technologii tradycyjnych. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się krajowymi producentami oświetlenia, jak również z wieloma producentami Nasz zespół zadba o sporządzenie projektu spełniającego aktualne wymogi norm oświetleniowych, logistykę w zakresie dostarczenia zamówienia oraz wsparcie wykonawcy podczas montażu. Wykona też projekt zamienny w celu optymalizacji kosztów zakupu i użytkowania instalacji.
Zapraszamy Państwa do podjęcia z nami współpracy. Jesteśmy przekonani, że jakość naszej obsługi przy pierwszym kontakcie przerodzi się w długofalową relację, która pozwoli cieszyć się Państwu zadowoleniem Waszych Klientów.
tel. 666 826 056
[email protected]
Search engine powered by ElasticSuite