Steinel Naświetlacz XLED One z czujnikiem

Jeżeli oferowany przez nas produkt ma wyższą cenę niż u konkurencji, prosimy o przesłanie zgłoszenia - postaramy się przygotować dla Państwa ofertę specjalną (w rubryce "Komentarz" prosimy o przesłanie linka do produktu w niższej cenie)

Już od 437 zł
Termin dostawy 5-15 dni roboczych.
SKU
ST065256-1
XLED One Sensor to wydajny naświetlacz z szerokim zakresem zastosowania. Regulowany uchwyt umożliwia montaż zarówno na ścianie/elewacji, jak i na suficie/pod dachem. Dzięki temu reflektor zapewnia doskonałe oświetlenie dowolnego miejsca wokół domu. Stylowy panel LED z wysokiej jakości aluminium generuje mocny strumień świetlny w ciepłej barwie. Zużycie mocy to zaledwie 23,5 W. Dodatkową zaletę stanowi przewód zasilający wyprowadzony na zewnątrz obudowy, który ułatwia i przyspiesza montaż oraz zapobiega przypadkowej ingerencji w szczelność produktu.

Wersja z czujnikiem podczerwieni 180° o zasięgu do 12 metrów automatycznie włącza światło, gdy tylko zostanie wykryty ruch. Czas włączenia światła jest regulowany w zakresie od 8 sekund do 35 minut. Dzięki wbudowanemu czujnikowi zmierzchu można ustawić, że naświetlacz uruchomi się jedynie po zmierzchu.

Steinel to niemiecka marka z centrami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Europy. Przez lata doświadczeń zyskał miano lidera w produkcji techniki automatycznego oświetlenia. Produkty Steinel trafiają do klientów w ponad 90 krajach świata.
Oferta
Więcej informacji
EAN4007841065256
ProducentSteinel
Materiałtworzywo
Kolorbiały
TrzonekModuł LED
Moc23,5W
Barwa światła3000K
Moc źródła światła w lumenach2550
Klasa szczelnościIP44
UwagiZasięg wykrywania r = 12 m, Kąt wykrywania 180 °
Wymiary202 x 229 x 195 mm