Steinel Naświetlacz XLED curved z czujnikiem

Jeżeli oferowany przez nas produkt ma wyższą cenę niż u konkurencji, prosimy o przesłanie zgłoszenia - postaramy się przygotować dla Państwa ofertę specjalną (w rubryce "Komentarz" prosimy o przesłanie linka do produktu w niższej cenie)

Już od 458 zł
Termin dostawy 5-15 dni roboczych.
SKU
ST012076-1
Idealne rozwiązanie do oświetlania wejść i ścieżek wokół domów. Niezaprzeczalnymi atutami produktu firmy Steinel są niewielkie wymiary oraz zakrzywiona obudowa. Dzięki temu reflektor zawieszony na elewacji domu będzie praktycznie niezauważalny. Steinel XLED curved nie tylko zaspokaja potrzeby związane z ochroną i bezpieczeństwem, ale także zapewnia przyjemny efekt świetlny.


Steinel to niemiecka marka z centrami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Europy. Przez lata doświadczeń zyskał miano lidera w produkcji techniki automatycznego oświetlenia. Produkty Steinel trafiają do klientów w ponad 90 krajach świata.
Oferta
Więcej informacji
EAN4007841012076
ProducentSteinel
Kolorantracyt
TrzonekModuł LED
Moc9 W
Barwa światła3000K
Moc źródła światła w lumenach1125
Klasa szczelnościIP44
UwagiZasięg wykrywania 8 m, Kąt wykrywania 160 °, Kąt obrotu panela 30 °, Max. zasięg na wprost 4 m, Max. zasięg boczny 8 m
Wymiary120x160x107 mm