Lampy zewnętrzne

Projektowanie oświetlenia w domu wymaga najczęściej uwzględnienia nie tylko lamp wewnętrznych, ale i zewnętrznych. Podobnie jak lampy wewnętrzne, również i lampy zewnętrzne dbają o nasz komfort i bezpieczeństwo, a także kreację odpowiedniego nastroju, klimatu. Robią to jednak przede wszystkim w sytuacjach, w których przebywamy poza domem – na ogrodzie, tarasie, balkonie, czy po wieczornym powrocie z pracy lub spotkania. Z doświadczenia wiemy, że montażu oświetlenia zewnętrznego nie warto odwlekać w czasie. Już teraz zachęcamy dlatego do zapoznania się z naszą ofertą lamp zewnętrznych, gotowych oświetlić każdy fragment posesji!

Lampy zewnętrzne – piękny dom i piękny ogród
Lampy zewnętrzne pozwalają na oświetlenie samego budynku, jak i ogrodu, garażu, czy podjazdu. Występują dlatego w wielu zróżnicowanych wariantach, spośród których możemy wyszczególnić dostępne w naszej ofercie:

lampy ścienne – dekoracyjne kinkiety oświetlające fasadę budynku lub garażu
lampy sufitowe – lampy wiszące i plafony do zawieszenia w zadaszeniu przed drzwiami wejściowymi, na tarasie lub balkonie
lampy stołowe – lampy na zewnętrzne parapety, stoły, skrzynie i kufry
lampy podłogowe – latarnie, słupki, oprawy gruntowe do oświetlenia ogrodu, ścieżek, podjazdów

W Luminosferze koncentrujemy się na oświetleniu, które pozwoli naszym klientom stworzyć wyjątkową aranżację świetlną, niezależnie od indywidualnych potrzeb i preferencji. Dzięki lampom zewnętrznym możemy z prawdziwą przyjemnością spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu oraz celebrować ciepłe, wakacyjne wieczory. To również lampy ogrodowe gwarantują bezpieczne, komfortowe poruszanie się po posesji nawet w środku nocy!

Oświetlenie zewnętrzne w wielu odsłonach
Aranżacja ogrodu i terenu wokoło domu, tak jak aranżacja wewnętrznych przestrzeni, może zostać utrzymana w różnym stylu. W naszym asortymencie nie ograniczamy się dlatego tylko i wyłącznie do jednego charakteru lamp. Zadbaliśmy o odpowiednią różnorodność, uzupełniając ofertę zarówno o minimalistyczne lampy nowoczesne, jak i oprawy o tradycyjnym wyglądzie. Wśród naszych propozycji nie zabrakło ponadto kilku klimatycznych lamp zewnętrznych w duchu retro. Pozwolą one na stworzenie baśniowego, magicznego ogrodu niczym wprost z kultowych, starych filmów. Wykonane z najtrwalszych, odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów zachowają swój olśniewający wygląd i sprawność przez długie lata!
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
  1. Carpyen Lampa stołowa Sasha battery Large
    Już od 1 666,00 zł
  2. Carpyen Lampa stołowa Sasha battery Small
    Już od 1 560,00 zł
na stronę
Search engine powered by ElasticSuite