Reflektory

Reflektory to lampy, które wykorzystamy na wiele różnych sposobów i w różnych celach. Jak żadne inne gwarantują pełną swobodę w zakresie operowania światłem w każdym pomieszczeniu. Możemy oświetlić nimi całe wnętrze, jak i skierować wiązkę tylko na wybraną strefę, a nawet konkretny element w pomieszczeniu. Jeżeli mielibyśmy wskazać lampy, które równie dobrze sprawdzają się jako oświetlenie główne, miejscowe i dekoracyjne, z pewnością byłyby to właśnie reflektory! Entuzjaści nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań mogą wybierać spośród ponad setki rozmaitych opraw o odmiennej kolorystyce, kształcie i indywidualnych właściwościach. Ofertę Luminosfery poza standardowymi reflektorami uzupełniają także reflektory szynowe. Renomowani producenci, najwyższej jakości materiały i elegancki, przemyślany design to niezmienne atrybuty wszystkich modeli dostępnych w naszym sklepie.

Reflektory – małe lampy, wielkie efekty
Reflektory to jedne z lamp, które nigdy się nie nudzą i nie przestają zaspokajać naszych potrzeb. A wszystko to zasługa ich zwiększonych możliwości, dzięki którym pozwalają nam stać się operatorem światła we własnym domu. Pojedyncze reflektory to przede wszystkim idealne oświetlenie punktowe, które obraca się w dwóch płaszczyznach. Możemy dzięki temu skierować nasze światło w dowolne miejsce. Na ścianę z dekoracyjnym tynkiem, obraz, rzeźbę przywiezioną z dalekiej podróży, czy zaciemniony kąt. Skupione światło pozwala na wyraźne zaakcentowanie większego lub mniejszego obszaru. Jedyne, co należy zrobić, to mądrze zaplanować ich rozmieszczenie! Reflektory są ponadto wykorzystywane jako oświetlenie główne, do czego najczęściej wybiera się lampy z kilkoma źródłami światła. Również i w tym przypadku każdą z tworzących je opraw możemy ustawić pod dowolnym kątem i w dowolnym kierunku. Gdzie w takim razie warto zastosować te funkcjonalne, nowoczesne lampy o niezliczonych możliwościach? Wszędzie! Klienci decydują się dzisiaj na reflektory do salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki, pokoju dziecka, sypialni… To również najlepsze oświetlenie biur, sklepów, czy lokali usługowych!

Reflektory w różnych odsłonach
Reflektory są doskonałym przykładem oświetlenia nowoczesnego, perfekcyjnie odnajdującego się we wszystkich współczesnych aranżacjach. To lampy o minimalistycznym designie i prostej, geometrycznej formie. Najczęściej występują jako wąskie tuby i szersze walce, a ponadto sześciany, prostopadłościany, czy płaskie krążki. My postanowiliśmy jednak nieco urozmaicić naszą ofertę o kilka propozycji opraw w stylistyce retro i eleganckiej. W Luminosferze zebraliśmy zarówno reflektory o regularnych, jak i niestandardowych kształtach, występujące jako lampy jedno-, dwu- oraz kilkupunktowe. Dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Poza popularną bielą, czernią i szarością, proponujemy również reflektory w kolorze mosiądzu, niklu, srebra, a nawet pomarańczy i brązu. Dzięki temu zostaną wykorzystane w rozmaitych aranżacjach, stając się również elementem dekoracyjnym takiej przestrzeni. Nasz asortyment tworzą zarówno reflektory sufitowe, jak i ścienne, w tym ciągle zyskujące na popularności reflektory na szynie. Oświetlenie wpinane w szynę pozwala na jeszcze więcej, a przy tym płynnie dopasowuje się do wszelkich zmian wprowadzanych we wnętrzu!
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
 1. Astro Lighting Reflektor Ascoli Five Bar
  Już od 2 171,00 zł
 2. DCW Reflektor Biny LED
  Już od 1 073,00 zł
 3. DCW Reflektor Biny GU10
  Już od 967,00 zł
 4. Astro Lighting Reflektor Ascoli Twin Recessed
  Już od 1 107,00 zł
 5. Ideal Lux Reflektor Alfa
  Już od 124,00 zł
 6. Ideal Lux Reflektor Slem
  Już od 124,00 zł
 7. Astro Lighting Reflektor Ascoli Recessed
  Już od 526,00 zł
 8. Astro Lighting Reflektor Ascoli Triple Round
  Już od 1 430,00 zł
 9. Astro Lighting Reflektor Ascoli Single
  Już od 455,00 zł
na stronę
Search engine powered by ElasticSuite