Lampy wewnętrzne

Wnętrza bez oświetlenia nie są zdatne do użytkowania, choć oczywiście najczęściej przekonujemy się o tym dopiero po zachodzie słońca. To właśnie wieczorami w sposób szczególny doceniamy obecność różnych rodzajów lamp w każdym z pomieszczeń. Dzięki nim możemy komfortowo i bezpiecznie oddawać się ulubionym aktywnościom i pracom, nie zważając na panujące za oknem ciemności. Oświetlenie wewnętrzne spełnia jednak nie tylko funkcję praktyczną, użyteczną. Kreuje również odpowiedni nastrój, sprzyjający m.in. wieczornym seansom filmowym, romantycznym kolacjom, czy usypianiu dziecka. Luminosfera to miejsce stworzone z miłości do oświetlenia, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy wszystkie rodzaje lamp wewnętrznych w tysiącach odsłon!

Lampy wewnętrzne – oświetlenie pod kontrolą
Oświetlenie w domu, mieszkaniu, pracy lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu wymaga odpowiedniego, rzetelnie sporządzonego projektu. Kreacja oświetlenia to prawdziwa sztuka. Jeżeli czynność ta zostanie wykonana prawidłowo, instalacja świetlna może odczarować i odmienić każdą przestrzeń. Gdy zabraknie jednak wymaganego profesjonalizmu, z pewnością odczujemy to na własnej skórze w postaci dyskomfortu, który pojawi się wieczorami podczas przebywania we wnętrzu. Jako że oświetlenie wewnętrzne to bardzo złożony temat, złożona jest również i nasza oferta. Pojawiły się w niej wszystkie niezbędne rodzaje lamp pokojowych, które pozwolą naszym klientom na stworzenie wymarzonej, idealnej kompozycji świetlnej. Do lamp wewnętrznych należą:

lampy sufitowe – wyjątkowo zróżnicowana grupa lamp, obejmująca m.in. plafony, reflektory, oświetlenie szynowe, spoty, oprawy wpuszczane w sufit
lampy wiszące – stylowe oświetlenie w postaci żyrandoli oraz nowoczesnych lamp wiszących
lampy ścienne – grupa składająca się w szczególności z dekoracyjnych kinkietów i reflektorów
lampy stołowe – zgrabne i designerskie lampy na komodę, szafkę nocną, toaletkę, biurko, czy parapet
lampy podłogowe – łatwe w montażu stojące oświetlenie do salonu, sypialni, pokoju dziecka lub biura

Lampy wewnętrzne – niepowtarzalny design, bezkonkurencyjna jakość
W Luminosferze patrzymy na oświetlenie nie tylko przez pryzmat funkcjonalności. Produkty, które oferujemy, zachwycają przede wszystkim swoim wyglądem i jakością. Większość z dostępnych tu lamp to prawdziwe, małe dzieła sztuki. Eleganckie, nietuzinkowe, inspirujące oraz pobudzające wyobraźnię. Dla entuzjastów minimalistycznych trendów przygotowaliśmy natomiast oszczędniejsze w swojej formie propozycje, silniej koncentrujące się nie na funkcji dekoracyjnej, a cechach użytkowych. Niezwykle zróżnicowany pod względem designu, wzornictwa, kolorów i wykorzystanych do produkcji materiałów wybór lamp wewnętrznych pozwala wykorzystywać je we wszystkich przestrzeniach. Z równie dużą łatwością dopasujemy je do aranżacji nowoczesnych, jak i klasycznych.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-48 z 202

Ustaw kierunek malejący
 1. Aromas Lampa wisząca Pepo
  Już od 3 374,00 zł
 2. Aromas Dysk Arten
  Już od 560,00 zł
 3. Aromas Kinkiet Lass
  Już od 740,00 zł
 4. Aromas Dysk Haban
  Już od 317,00 zł
 5. Aromas Dysk Ghaban
  Już od 973,00 zł
 6. Aromas Kinkiet Flat
  Już od 793,00 zł
na stronę
Search engine powered by ElasticSuite