Vibia to hiszpańska marka z siedzibą w Barcelonie, znana z innowacyjnych i kreatywnych projektów oświetleniowych i najwyższej jakości produktów, które można znaleźć już w ponad 100 krajach na całym świecie. Producent słynie ze swojego nowatorskiego podejścia, którym redefiniuje współczesne oświetlenie. Vibia dąży do tego, aby za pomocą swoich świetlnych kreacji oddziaływać zarówno na przestrzenie, jak i osoby, które będą w nich przebywać. Świadoma znaczenia wpływu światła na nasze samopoczucie i nastrój, tworzy lampy pozwalające na lepsze życie. Holistyczne podejście marki w naturalny sposób stawia człowieka w centrum wszystkiego, co robi. Tak też powstają wyjątkowe projekty, w których zadaniem światła staje się potęgowanie pozytywnych emocji i doświadczeń. W codziennej pracy Vibia kieruje się sześcioma wartościami, niezmiennymi od początków powstania – pięknem, niezawodnością, uniwersalnością, ludzkością, badaniami oraz współpracą.

Innowacyjność i nowoczesność
Vibia to nowoczesność w czystej postaci. Minimalistyczne, lekkie formy, geometryczne kształty, uniwersalna kolorystyka. Szeroką gamę oświetlenia tworzą w szczególności liczne modele wiszące, oprawy sufitowe i kinkiety. Poza oświetleniem wewnętrznym ofertę Vibia rozszerzają także lampy zewnętrzne. Hiszpańska twórczość powstaje z myślą o każdej współczesnej przestrzeni – mieszkalnej i komercyjnej. Marka projektuje dla nowoczesnych domów i mieszkań, biur, hoteli, galerii, muzeów, restauracji oraz wielu innych. Innowacyjność Vibi nie zna granic. W jej ofercie pojawiają się również zestawy narzędzi oświetleniowych, umożliwiające tworzenie własnych systemów we wnętrzach. Przykładem takiego rozwiązania jest linia Sticks – graficzne, aluminiowe pręty o długości 1,5 m, 2 m lub 3 m do niestandardowych konfiguracji świetlnych od sufitu, przez ściany, aż do podłogi.

Design, który trwa
Nadrzędny cel, jaki przyświeca marce w codziennych działaniach, to odpowiedzialna i efektywna konsumpcja. Z tego też względu Vibia stawia na ponadczasowy design produktów, który zachowuje swoją aktualność i świeżość niezależnie od czasu, kontekstu i trendów. Dba również o ich trwałość, w czym kluczową rolę odgrywają starannie wyselekcjonowane i nadające się do recyklingu materiały oraz zaawansowane techniki produkcji. Warunek efektywności zostaje spełniony natomiast dzięki technologii LED, minimalizującej zużycie energii i pozwalającej na precyzyjne dostosowanie intensywności światła do aktualnych potrzeb.

Search engine powered by ElasticSuite