Leds C4 to hiszpańska marka z bogatą historią i tradycjami sięgającymi już lat 60. XX wieku. Wszystko rozpoczęło się w niewielkiej pracowni, w której rękodzielnik Joan Hidalgo zajmował się produkcją ręcznie kutych elementów oświetleniowych z żelaza. Dzisiaj, po blisko 60 latach Leds C4 jest obecna nie tylko w Hiszpanii, ale i na rynkach międzynarodowych. Ma swoją filię w RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także w… Polsce! Jej sieć handlowa obejmuje natomiast ponad 140 państw w różnych zakątkach świata. Firma zasłynęła z szerokiej gamy rozwiązań oświetlenia wewnętrznego, dekoracyjnego, technicznego oraz nowoczesnych systemów modułowych. W 2008 roku hiszpański producent jako pierwszy w Europie wprowadził do swojej oferty oświetlenie LED. Od 2019 roku marka prężnie rozbudowuje z kolei innowacyjne, zintegrowane systemy świetlne, w których koncentruje się na nowych możliwościach w zakresie sterowania i łączności.

Współczesne oświetlenie o różnych obliczach
Leds C4 rozwija swoje kolekcje we współczesnej stylistyce oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Jej ofertę tworzy cały przekrój oświetlenia wewnętrznego w postaci plafonów, kinkietów, lamp wiszących, stołowych, biurkowych i podłogowych, które zachwycają swoją formą. Minimalistyczny design ubrany w intrygujące, oryginalne oprawy świetlne sprawia, że hiszpańskie lampy od razu zatrzymują na sobie wzrok. Pośród dostępnych propozycji dostrzeżemy także inspiracje stylistyką japońską, śródziemnomorską, a nawet vintage. Leds C4 to kwintesencja dobrego stylu oraz doskonałej znajomości współczesnych trendów. Nie bez powodu oświetleniem tym są zainteresowani dzisiaj nie tylko klienci indywidualni, ale i biznesowi, poszukujący wyjątkowych, nietuzinkowych rozwiązań do swoich restauracji, hoteli, biur, czy galerii. Hiszpański producent cieszy się opinią zaufanego partnera biznesowego, o czym najlepiej świadczą współprace z markami takimi jak Marriott, Lee, Wrangler, Hilton, czy Mercedes-Benz. Dzięki pasji, zaangażowaniu, profesjonalizmowi oraz dążeniu do doskonałości Leds C4 spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, oferując precyzyjne i niezawodne rozwiązania świetlne do każdej, większej i mniejszej przestrzeni.

Jakość pod kontrolą
W swoich działaniach marka koncentruje się nie tylko na wyglądzie, designie produktów, ale przede wszystkim ich jakości oraz funkcjonalności. Nieustanna praca nad optymalizacją materiałów, procesów i projektów owocuje powstawaniem oświetlenia, któremu upływ czasu, intensywna eksploatacja oraz zmienne warunki nie są straszne. Każda z hiszpańskich lamp poddawana jest kompleksowym testom, które muszą potwierdzić jej skuteczność i niezawodność. Chcąc zagwarantować swoim klientom jak największy komfort i bezpieczeństwo użytkowania, producent udziela aż 5-letniej gwarancji na wszystkie wady fabryczne. Zaangażowanie w oferowanie oświetlenia najwyższej jakości, zgodnego ze standardami europejskimi i międzynarodowymi potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak w szczególności NOM, EAC, Bureau Veritas Certification, PVoC, czy SASO.
Search engine powered by ElasticSuite