Kaspa to polska marka, której założycielami są prawdziwi entuzjaści i pasjonaci światła. Obecnie, w przygotowanej przez nich ofercie znajdziemy ponad 430 wzorów, tworzących 52 kolekcje lamp. Jest to oświetlenie nowoczesne, zachwycające różnorodnością form i charakterów. Oryginalne wzornictwo, staranne wykończenia, a przy tym doskonała jakość wykorzystywanych materiałów, pochodzących z krajowych źródeł to cechy, które definiują asortyment marki Kaspa, czyniąc go jednocześnie produktami z najwyższej półki.

Lampy z katalogu Kaspa zachwycają swoim niebanalnym designem, który mistrzowsko łączy w sobie proste, przemyślane formy, eleganckie detale oraz niejednolitą naturę każdego elementu. Są one doskonałym wyborem do wnętrz urządzonych zgodnie z nowoczesnymi trendami, jak i pomieszczeń klasycznych, rustykalnych, glamour, industrialnych, czy eklektycznych. Mogą dopełnić zarówno wystrój przestrzeni domowych, jak i miejsc publicznych, takich jak restauracje i kawiarnie, biura, hole, czy hotele. Oświetlenie Kaspa wpływa na wysoki komfort korzystania z wnętrz, dbając jednocześnie o ich znakomite walory wizualne i estetyczne. Lampy z oferty polskiej marki odpowiadają za wyjątkowy blask, a także niepowtarzalną atmosferę i klimat każdego miejsca, w którym się znajdą.

W bogatej i zróżnicowanej ofercie czekają na nas lampy ścienne, sufitowe i stojące. Katalog zawiera szeroki wybór oświetlenia stołowego, podłogowego, kinkietów, plafonów, żyrandoli, a także lamp o charakterze technicznym, takich jak reflektory. Rozmaite kolory, materiały oraz zastosowane formy sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. Pośród wielu propozycji, na uwagę zasługuje m.in. rodzina lamp Botanica, która w niesamowity sposób połączyła oświetlenie z roślinnością. Kolejną odsłonę lamp inspirowanych naturą stanowi linia Cumulus, przywodząca na myśl unoszące się na niebie obłoki. Przykładami kolekcji, w których na pierwszy plan wysuwa się nowoczesność, ukryta w eleganckiej, minimalistycznej formie, są natomiast rodziny lamp Aero i Astra.
Search engine powered by ElasticSuite