Fabbian to kolejny z przedstawicieli niestandardowego i doskonałego oświetlenia „Made in Italy”. Firma koncentruje się na tworzeniu żywych, stylowych i wyrafinowanych kolekcji świetlnych, które dodadzą odrobinę włoskiego szyku każdej przestrzeni. Zaangażowanie w oferowanie nowoczesnych, funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań zarówno klientom indywidualnym, jak i komercyjnym, zostało szybko zauważone i docenione na arenie międzynarodowej.

Lampy włoskiego producenta wykorzystano już w projektach wielu prestiżowych przestrzeni publicznych, takich jak Great Hills Partners, czy Villa Casena dei Colli. Wybierając je do swojego domu, otrzymujesz dlatego gwarancję najdoskonalszych rezultatów. Każdy z projektantów Fabbian ma swój własny, artystyczny punkt widzenia, co przekłada się na unikalność wychodzących spod ich ręki projektów. Niezależnie od tego, czy chodzi o lampy stołowe i podłogowe, lampy wiszące czy oświetlenie ścienne, poszukiwanie przez firmę najbardziej pasującej kompozycji kolorów, materiałów i detali skutkuje tworzeniem naprawdę niepowtarzalnych rozwiązań.

Niestandardowe projekty świetlne
Łącząc tradycyjny włoski design z nowoczesnymi elementami i nietuzinkowym wzornictwem, kolekcje włoskiego producenta oferują wyjątkowe opcje oświetlenia dla każdego wymagającego klienta. Fabbian to mnóstwo niestandardowych projektów, w których nowoczesność przeplata się z klasyką. Znajdziesz tu zarówno szereg minimalistycznych, geometrycznych opraw punktowych, jak również efektowne, kryształowe lampy wiszące i stołowe, które nie pozwolą przejść obok siebie obojętnie. Ikoną włoskiej marki stały się seria Beluga i Cubetto, dostępne w postaci pojedynczych i zespolonych reflektorów ściennych i sufitowych oraz modeli wiszących. To znakomite połączenie prostoty i elegancji, pasujące do każdego wnętrza. Każdy aspekt pojedynczej lampy, od metalowych ram, przez szklane i kryształowe klosze, po żarówki LED, jest wykonany z najwyższą starannością, charakterystyczną dla mistrzów włoskiego designu. Dzięki skoncentrowaniu na kunszcie, jakości i wzornictwie Fabbian to piękny sposób na oświetlenie i wykończenie dowolnej przestrzeni.

Strona internetowa producenta: www.fabbian.com
W przypadku zainteresowania produktami marki, prosimy o kontakt: [email protected]
Brak wyników wyszukiwania.
Search engine powered by ElasticSuite