Oświetlenie, które wprowadza emocje i zachwyt. Upiększa przestrzenie i wydobywa z nich to, co najlepsze. To właśnie Bomma – czeska, stosunkowo młoda, bo założona zaledwie w 2012 roku marka, która w kilka lat zdążyła zyskać światowe uznanie. Projekty Bomma to połączenie współczesnego designu, tradycyjnego rzemiosła i dbałości o najwyższą jakość. Efektem takiego mariażu są wyjątkowe, szklane kolekcje oświetlenia do przestrzeni prywatnych i komercyjnych, od mniejszych zbiorów po rozbudowane kompozycje.

Gama produktów Bomma obejmuje lampy wiszące, kinkiety, lampy podłogowe i stołowe, a także lampy sufitowe i niestandardowe rozwiązania oświetleniowe. Doskonale prezentujące się w nowoczesnych, loftowych, skandynawskich i eleganckich aranżacjach. Każdy z pojedynczych elementów stanowi przejaw niezwykłej, minimalistycznej i jednocześnie odważnej estetyki oraz wysublimowanego wzornictwa, które tworzy odrębny wystrój i klimat każdego wnętrza. Lampy Bomma są nowoczesne i luksusowe. Wychodzące spod rąk prawdziwych artystów – rzemieślników, urzekają niespotykanymi nigdzie indziej formami i kolorami.

Szklane konstelacje świetlne
Wszystkie produkty desygnowane logiem czeskiej firmy są projektowane i produkowane w najnowocześniejszych hutach szkła, w których marka stosuje swoje autorskie technologie. To właśnie szkło stanowi nadrzędny surowiec wykorzystywany w projektach świetlnych Bomma. Za jego jakość i design odpowiadają najlepsi spośród czeskich talentów mistrzowie szkła, którzy z każdą nową kolekcją przekraczają kolejne szklarskie granice.

W zakładach Bomma powstają standardowe i ponadgabarytowe dekoracje świetlne. Wszystkie z nich wykonywane są ręcznie, ze szkła o najwyższej jakości i niezmiennych w czasie cechach, a także z dbałością o każdy najmniejszy detal. Misją Bomma jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oświetleniowych, które są innowacyjne, funkcjonalne i estetyczne. Zespół profesjonalnych projektantów, inżynierów i rzemieślników napędzanych pragnieniem piękna od lat stara się tworzyć unikalne projekty, które spełniają potrzeby klientów i ożywiają ich wizje wnętrzarskie.

Strona internetowa producenta: www.bomma.cz/lighting
W przypadku zainteresowania produktami marki, prosimy o kontakt: [email protected]
Brak wyników wyszukiwania.
Search engine powered by ElasticSuite