Bolia to duńska marka z historią sięgającą początku XX wieku. Stanowi kwintesencję ponadczasowego i doskonałego w każdym calu skandynawskiego designu, który łączy ze światowymi wpływami. W katalogu producenta poza meblami, sofami i akcesoriami do domów i mieszkań pojawia się także wyjątkowy asortyment oświetleniowy. Innowacyjny, funkcjonalny, tworzony z myślą o klientach ceniących jakość, styl i zrównoważony rozwój.

Oferta Bolia obejmuje szeroki wybór produktów, od małych lamp zadaniowych po duże oprawy sufitowe i wszystko pomiędzy. Lamp, które nie tylko podnoszą walory estetyczne każdego wnętrza, ale i jakość, komfort życia przebywających w nim osób. Skandynawskie oświetlenie czerpie z miłości do harmonii i natury. Nie brak w nim dlatego naturalnych, ekologicznych surowców, takich jak drewno, rattan, szkło. Entuzjaści nowoczesnego designu mogą zawiesić natomiast swój wzrok na minimalistycznych, metalowych kloszach i prostych konstrukcjach. Dominująca kolorystyka bieli, czerni, szarości i mosiądzu ułatwia aranżację lamp Bolia w niejednym pomieszczeniu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Skandynawskie lampy na każdą porę dnia
Świat lamp Bolia został ukierunkowany na bieżące i regularnie zmieniające się potrzeby klientów. Punktem wyjścia jest tutaj światło, które stanowi dla mieszkańców krajów północnych jeden z najcenniejszych zasobów naturalnych. Zadaniem skandynawskich lamp jest jednak znacznie więcej niż tylko jego rozprzestrzenianie. Za jego pomocą Bolia kreuje codzienną atmosferę, klimat we wnętrzach. Wtedy, kiedy jest to konieczne, ożywia nastrój, natomiast gdy potrzebujesz się zrelaksować i wyciszyć, dba o Twoją intymność. Możesz również wykorzystać je do odwracania uwagi z jednego punktu i skierowania go na inny, dowolnie wybrany obszar.

W międzyczasie oświetlenie duńskiego producenta nieustannie pracuje na styl i odbiór każdego wnętrza. Nadaje mu klasy, szyku, świeżości i charakteru. Każdego dnia zabiera w ekscytującą podróż, której celem jest odkrywanie skandynawskiego designu, znanego ze swojej doskonałości i funkcjonalności. Tu nie ma miejsca na przypadki! Każda lampa wisząca, podłogowa, stołowa, plafon, czy kinkiet stanowi przejaw prawdziwego kunsztu i świadomości wybranego stylu. Od razu docenisz je, gdy po raz pierwszy oświetlą Twój salon, sypialnię, jadalnię, biuro, czy kuchnię efektownym blaskiem.

Strona internetowa producenta: www.bolia.com
W przypadku zainteresowania produktem marki BOLIA prosimy o kontakt: [email protected]
Brak wyników wyszukiwania.