Astro Lighting to angielski producent oświetlenia wewnętrznego, w którego ofercie szczególne miejsce zajmują lampy łazienkowe o podwyższonej klasie szczelności. Są to modele charakteryzujące się nowoczesną, minimalistyczną konstrukcją, elegancką, klasyczną linią oraz ponadczasowością. Niewątpliwy atut stanowi także wyjątkowa łatwość w aranżacji – lampy Astro dopełnią wystrój, charakter i klimat każdego pomieszczenia. Znakomity, przemyślany design, zastosowanie doskonałych pod względem szlachetności i trwałości materiałów oraz precyzyjne wykończenia sprawiają, że jest to oświetlenie w jakości premium. Ofertę marki Astro wzbogacają również lampy zewnętrzne, wykonane w znamiennym dla producenta designie oraz z zachowaniem właściwości, zapewniających ich wytrzymałość i niepodatność na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Astro jest firmą stosunkową młodą, bo założoną w roku 1997 przez Johna Fearon’a i Jamesa Bassant’a. Od samego początku działalności, oświetlenie oferowane przez angielskich projektantów zachwycało wyważoną, prostą, a zarazem zaskakująco elegancką i intrygującą formą. Słynna myśl założycielska „dobry projekt stawia na prostotę” wciąż znajduje swoje odzwierciedlenie we wszystkich oferowanych rozwiązaniach. Marka Astro jest dziś obecna na rynkach międzynarodowych, jak i europejskich, gdzie regularnie prezentuje swój asortyment na najważniejszych w branży wystawach i wydarzeniach. Na uwagę zasługują również świadome działania angielskiego przedsiębiorstwa, które opiera swoją produkcję na zrównoważonym rozwoju, ograniczając w ten sposób negatywny wpływ na środowisko. Potwierdza to m.in. możliwość ponownego wykorzystania lub ekologicznej utylizacji produktów po zakończeniu ich użytkowania oraz stosowanie jedynie biodegradowalnych opakowań.

Oferta marki Astro jest kierowana do szerokiej grupy Klientów, dla których wewnętrzne oświetlenie powinno wykraczać poza swoje standardowe, użyteczne funkcje. W asortymencie, poza wiodącymi lampami łazienkowymi, znajdziemy także propozycje minimalistycznych żyrandoli, oświetlenia sufitowego, ściennego oraz stołowego, które dedykowane jest budynkom mieszkalnym, lokalom biurowym, jak i przestrzeni publicznej, takiej jak hotele i restauracje. Katalog angielskiego producenta tworzą ponadto lampy do czytania, oświetlenie obrazów, oświetlenie podłogowe oraz reflektory, o konkretnym zastosowaniu. Duża różnorodność dotyczy nie tylko rodzajów produktów i ich przeznaczenia, ale również stylistyki i wybarwienia. Mimo wspólnego mianownika – prostej, ascetycznej formy, każda lampa pozostaje unikatowa, jedyna w swoim rodzaju.
Search engine powered by ElasticSuite