AQForm - Quick Shipment

Quick Shipment AQForm to oferta, jakiej jeszcze nie było! Poniżej prezentujemy produkty, które nasi Klienci mogą otrzymać niemalże natychmiast. Dostarczymy je do Waszych domów w ciągu kilku dni roboczych, w zależności od preferowanej formy dostawy. To niepowtarzalna szansa dla osób, które nie chcą i nie lubią czekać bądź też śpieszą się z instalacją swojego oświetlenia. Wszystkie propozycje mieszczące się w tym miejscu to bestsellery znanej i renomowanej polskiej firmy AQForm, należącej do międzynarodowej grupy Delta Light Group. Jest to marka z ogromnym, prawie 30-letnim doświadczeniem w branży, której projekty doczekały się wielu nagród.

Producent AQForm w swojej wyjątkowej ofercie przygotował liczne rodzaje oświetlenia wnętrz. Są to lampy wiszące, reflektory standardowe i do szynoprzewodu, kinkiety, a także oprawy wpuszczane w sufit lub natynkowe. Nowoczesne, kompleksowe lampy, mogące oświetlić absolutnie każdą przestrzeń. Produkty z oferty Quick Shipment są niezwykle uniwersalne. Doskonale nadają się zarówno do wnętrz prywatnych, takich jak salon, biuro, czy hol, jak i pomieszczeń komercyjnych. Proste, minimalistyczne oprawy o regularnych, geometrycznych kształtach idealnie wpasowują się w cechy nowoczesnego designu. Oferta Quick Shipment to tylko wycinek tego, co oferuje AQForm, także w kwestii wyboru koloru ograniczonego do maksymalnie dwóch barw. Jest to biały mat struktura oraz czarny mat struktura, które mogą występować osobno lub też wzajemnie się uzupełniać.

Produkty marki AQForm to oświetlenie dla wszystkich, którzy mają pomysł na swoje wnętrza. Świetnie wykonane minimalistyczne lampy o doskonałym wyglądzie i przepięknym blasku podkreślą w nich to, co najlepsze. Teraz każdy może mieć je w swoim domu szybciej, niż kiedykolwiek było to możliwe.
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-48 z 108

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-48 z 108

Strona
na stronę