Historia hiszpańskiej marki Estiluz rozpoczyna się w 1969 roku. Jej założycielem jest Gerard Masdeu Jordà, który porzucił rodzinny warsztat mechaniczny na rzecz własnej wizji biznesowej. Oświetlenie opatrzone logiem Estiluz bardzo szybko przykuło uwagę międzynarodową, co doprowadziło do otwarcia w 1993 roku pierwszego oddziału w Nowym Jorku. Dziś hiszpańskie projekty są rozpoznawane i sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie, każdego roku zyskując coraz to większe uznanie.

Estiluz to oświetlenie na całe życie. Tworzone we własnych zakładach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a następnie montowane ręcznie, aby zapewnić nieskazitelną jakość wykończenia. Skoncentrowanie całej produkcji i montażu w jednym miejscu pozwala również firmie na wprowadzanie w produktach odpowiednich modyfikacji, aby uczynić je idealnymi dla potrzeb i gustu każdego klienta. We współpracy z najwybitniejszymi projektantami i architektami Estiluz tworzy oświetlenie do każdego wnętrza. Jego blask może wypełnić dowolne pomieszczenie w Twoim domu, jak również wzbogacić swoim niepowtarzalnym designem każdą przestrzeń komercyjną.

Nowoczesność w wyszukanym wydaniu
Estiluz od ponad 50 lat podąża zgodnie z duchem czasu, nie bojąc się przy tym innowacji. Marka pozostaje wierna swoim zasadom i wartościom – jakości, trwałości, rodzinie i perfekcyjnemu wykończeniu. Nieustannie eksperymentuje zarazem z nowymi formami, kształtami i materiałami, co przyczynia się do powstawania kolekcji o różnorodnym charakterze, często pełnych nieoczekiwanych niespodzianek. Doskonale łączy współczesne projekty z zaawansowaną technologią oświetleniową w sposób, który dodaje wartości i podnosi piękno każdej przestrzeni.

Estiluz to przede wszystkim nowoczesność i minimalizm. Marka w swoich kreacjach chętnie sięga po geometryczne wzory i klasyczną kolorystykę – biel, czerń, mosiądz, złoto. Dostrzeżesz je w seriach takich jak Poulpe, Cyls, Circ, Volta. Estiluz to również wyrafinowanie i pomysłowość, charakterystyczne dla linii Siso, Balloon, czy Revolta. Producent nie boi się przełamywać utartych schematów, co pozwala tworzyć mu projekty promieniujące własnym, niepowtarzalnym charakterem, który przenoszą następnie do Twoich wnętrz.

Strona internetowa producenta: www.estiluz.com
W przypadku zainteresowania produktem marki ESTILUZ prosimy o kontakt: [email protected]