Faq

Czy mogę obejrzeć produkt na żywo?

Część produktów prezentowanych w sklepie internetowym dostępna jest w salonie stacjonarnym. Staramy się, aby informacja ta znalazła się na karcie produktu. Jeśli chcesz mieć pewność - skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia zależy jest od konkretnego produktu. Towar dostępny w magazynie Luminosfery wysyłamy w ciągu 24 godzin, towary z magazynów producentów dostępne są po dostarczeniu do naszego magazynu. W przypadku zamówienia produktu wykonywanego pod indywidualne zamówienie, czas realizacji może wynosić od 2 do 8 tygodni. Przy każdym produkcie podany jest szacowany czas realizacji.

Podoba mi się bardzo droga lampa – czy znajdę u Was coś tańszego?

Globalizacja doprowadziła do tego, że wszyscy się wzajemnie obserwują i inspirują. Dodatkowo zgodnie podążają za najgorętszymi trendami sezonu. Stąd podobne lampy można znaleźć u kilku producentów. Będą się one oczywiście różniły pod względem wykończenia, jakości i ceny.

Widziałam lampę, która bardzo mi się podoba i chciałabym ją kupić. Niestety nie znam producenta. Jak możecie mi ją znaleźć?

Jeżeli podobnej lub dokładnie tej samej lampy nie mamy w naszej ofercie na stronie www.luminosfera.pl, to bardzo prosimy o podesłanie zdjęcia wymarzonej lampy. Dołożymy wszelkich starań, żeby ustalić producenta i przygotować ofertę.

Podoba mi się szyna z reflektorkami. Czy ktoś może mi to pomóc zaprojektować i dobrać wszystkie elementy?

Takie rozwiązanie to jeden z najpopularniejszych trendów ostatniego czasu. Łączy w sobie wygodę użytkowania z bardzo szerokim wachlarzem możliwych rozwiązań. Oczywiście pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie i dobierzemy do tego odpowiedni zasilacz, końcówki i zawiesia. Co więcej szyny w różnych długościach i kolorach oraz najpopularniejsze reflektorki mamy dostępne od ręki.

Podoba mi się lampa, ale nie wiem czy da wystarczająco dużo światła.

Lampy z naszej ekspozycji wypożyczmy klientom. Daje to możliwość sprawdzenia lampy w docelowym miejscu. Ponadto nasz Dział Projektowy może dokonać stosownych obliczeń, które na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości.